placeholder
  • admin
  • Genel
  • Yorum yapılmamış

Işıklı Kutu Harf Tabela Örnekleri ve Fiyatları

Modern reklamcılık çalışmaları kapsamında farklı sektörlerde ortaya çıkan talepleri karşılamak amacıyla çeşitlendirilmiş reklam hizmetleri bulunmaktadır. Çoğunlukla görsel niteliklere sahip olan bu reklam çalışmalarında temel amaç; görsel doyumun sağlanması, görselliğin ön planda tutularak ilgi çekilmesi, etkili bir tanıtım gerçekleştirilmesi ve akılda kalıcılık açısından tüm kriterlerin en efektif şekilde sağlanması üzerinedir. Söz konusu bu nitelikler gözetilerek gerçekleştirilen reklam çalışmaları arasında günümüzde en çok tercih edilen yöntemlerden olan ışıklı kutu harf tabela, her mekanın ve alanın efektif bir görünüme sahip olmasını ayrıcalıklı bir biçimde sağlamaktadır. Tamamen ilgi çekici bir niteliğe sahip olan kutu harf tabelalar adeta bir görsel şölen sunmaktadır.

Işıklı Kutu Harf Tabela Örnekleri

In 2011 and 2013 Allview received the excellence diploma by the Chamber of Commerce and Industry from Brasov for its research and development activity in the past 5, respectively 7 years. In 2011 Allview received first place in Top Romanian Business. In 2012 Allview was nominated for the Most Promising Romanian brand and in 2013 Wall-Street recognized Allview as the most active company on the foreign market. In 2014 Allview received the excellence diploma by the Chamber of Commerce and Industry from Brasov for Trademark protection and Export activity.

Işıklı Kutu Harf Tabela Fiyatları

Işıklı kutu harf tabela fiyatları talep edilen niteliklere ve kriterlere göre farklılık gösteriyor olsa da genel anlamda standardize edilmiş fiyat tarifeleri uygulanmaktadır. 22 yıldır reklamcılık sektörü içerisinde aktif faaliyetlerini sürdüren FERCOM ile iletişime geçerek size özel çözüm önerileri için özel fiyatlar talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

WhatsApp Destek
WhatsApp'dan Mesaj Gönder