İkaz Levhaları

İkaz Levhaları Üretimi

İş Sağlığı ve Güvenliği için firmalara sipariş üzerine istenilen ebatlarda Uyarı İkaz Levhaları imalatı Yapmaktadır. İş Güvenlik Levhalarının Özellikleri Zemine, Bulunduğu Yere, sıcaklığa göre değişiklik gösterir Firmamızın Ürettiği İş Güvenlik Levhaları Bulunacağı Alana Göre Değişiklik Gösterebilir. Levhalarda Kullanılacak Malzeme Zeminleri Galveniz, Alüminyum, Dakota (Foreks), Plexi, Sticker, Pet-G Gibi Materyaller olarak imal edilebilir.

Ayrıca Özel Durumlara Göre Lümen, Reflektif Malzemeler de kullanılması gerekebilir. İşletmenizde Kullanılacak Levhaların Yerine Montajı için Özel Çift Taraflı Bantlar Kullanılmaktadır.Vida ile Duvara Montaj durumunda istenen ürünlerde levhanın 4 köşesine vidalama yapılabilmesi için delik yerleri bırakılır.

Reflektif Levhalar

Reflektif Levhalar Karşıdan Aldığı Işığı Size Geri Yansıtan Levhalardır.

Reflektif folyo malzemesi özel üretilen bir malzemedir dış mekana dayanıklı olarak imal edilmektedirler reflektif malzemeler gece trafikte kazaları önleyip görünürlüğü sağlayarak güvenliği arttırmak için hayatımıza girdiğinden beri çok fayda sağlamaktadırlar.

Reflektif malzemenin en çok kullanıldığı yer trafik levhalarıdır, trafikte araç farlarının ışığını size yansıtarak karanlıkta bile uyarı levhasını çok rahat görmenizi sağlayarak hayatımızı kolaylaştıran bir malzemedir. ayrıca reflektif malzemeler otoparklarda, kamyonlarda, forkliftler de ve Yol Kenarlarında da rastlamak mümkündür.

Lümen Levhalar

Levhalar Acil durumlarda çalışanların işletme içerisinden çıkabilmeleri için yön gösterici hayati önemi bulunan levhalardır.

Bu levhalar işletmelerde bulundurulması zorunludur. Yangın Çıkışı, Acil Kapı Çıkışı, Yangın Tüpü Gibi Acil Durumlarda İhtiyaç Duyulabilecek Malzemelere Ulaşılmasını Daha Kolay Hale Getirilmesi için Lümen Levhalar çoğu yerde kullanılmaktadır.

Bu levhaların özelliği gün ışığı veya yapay ışıklardan örneğin florasan, projektör, ve herhangi bir ışık kaynağından alabildiği kadar ışığı yüzeyinde toplar ve elektrik kesintilerinde bu levhalar işletme içinde fosforlu parlayan bir malzeme halini alır işletmelerde sorun oluşabilecek acil durumlarda lümen levhalar sayesinde yönümüzü bulabiliriz veya yangın söndürücü tüpe ulaşabiliriz. Buda oluşabilecek daha büyük sorunların gelişmemesinde bize katkı sağlamış olacaktır.

Panoramik Levhalar

Bu Levhalar Üç Yönlü de Görünürlüğü Sağlaması için üretilen işletme içerisinde hayati önemi olan levha türleridir.

Genelde yer belirlemelerde ve acil durumlarda kullanılacak malzemelerin önemine göre koyulabilir. Bu levhaları Göz Duşu, Yangın Dolapları, Yangın Söndürücüler, Yangın Hortum Dolapları gibi acil durumlarda ihtiyaç duyulabilecek herhangi malzemenin üstüne bu levhamızı monte ederek çalışanların acil durumlarda ihtiyaç duydukları bu malzemelere en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlayan bir levha türüdür. Panoromik levhalar yer durumuna göre pvc veya metal’den yapılabilir. Panoramik levhalar 3 yönden de gözükmektedirler.

WhatsApp Destek
WhatsApp'dan Mesaj Gönder