Plexi Yönlendirme

Plexi malzeme Pvc Plastik malzemeden üretilen bir malzemedir. Plexi Malzeme Şeffaf, Beyaz veya Renkli Olarak imal edilir. Plexi Yönlendirmeler işletmeler içerisinde en çok tercih edilen yönlendirme levhaları arasındadır.

Plexi Yönlendirmeler Dekoratif Durması ve Farklı Şekillerde Kesilip işlenebilmesi hem uygulama açısından hem farklı tasarımlar yapma açısından bizlere avantaj sağlamaktadır. Plexi Yönlendirmeleri İşletmenizin Birimlerinde Yönlendirme olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. İstenilen ebatta malzemeyi lazer ile keserek Üzerine istediğiniz yazıyı veya başka bir malzemeyi de uygulayabilirsiniz. Daha sonra bu malzemenin üzerine istenilen renklerde logo veya folyo kesim yazılar yazdırıp yönlendirmenize uygulayabilirsiniz.

Plexi yönlendirmelerin montajları yüksek montaj vidası ile duvara monte edilerek kapaklı krom başlı vida ile plexi malze montaj yapılabilmektedir. istenildiğinde bu yönlendirme başka bir yönlendirme ile yer değiştirebilir veya çıkarıp isim değiştirip tekrar yerine uygulayabilirsiniz.

Plexi Yönlendirme Levhaları Hastanelerde, Otellerde, İşletmelerde, Ofis İçerisinde Firmanıza Özel Kurumsal Kimliğinize Uygun Renkler ile Farklı Tasarımlar Mimari Yönlendirmeler de yapılabilmektedir.

WhatsApp Destek
WhatsApp'dan Mesaj Gönder